Angel's Addons - Locales

by Xagros

Adds translations for Angel's mods from the Community. https://crowdin.com/project/angelsaddons-newlocales

Tweaks
2 years ago
0.16 - 1.1
23.2K

b Mod stopped working!

5 years ago

Nie udało się załadować modyfikacji: Failed to load locale: Brakująca wartość w* _ _ angelsaddons-newlocales__/locale/pl/angelsaddons-oresilos_0.4.0_ore-silos_pl_PL.cfg:36.

Failed to load modification
*Missing value in

5 years ago

Nie udało się załadować modyfikacji: Failed to load locale: Brakująca wartość w* _ _ angelsaddons-newlocales__/locale/pl/angelsaddons-oresilos_0.4.0_ore-silos_pl_PL.cfg:36.

Failed to load modification
*Missing value in

Dziękuję. Sprawdziłem i poprawiłem błąd. Spróbuj ponownie w nowej wersji.

5 years ago

Yep, działa. :)
Dzięki wielkie. :)
Angel jednak bez tłumaczenia to pewien ból, przynajmniej dla mnie. :)
Dzięki wielkie za Twoją ciężką pracę. :)

5 years ago

Przy okazji, mały chyba bug: sztabka stali (efekt 24 sztabek żelaza i 60 jednostek tlenu) jest nazywana... sztabką żelaza, kiedy w angielskiej wersji jest zwana sztabką stali.

5 years ago
(updated 5 years ago)

Przy okazji, mały chyba bug: sztabka stali (efekt 24 sztabek żelaza i 60 jednostek tlenu) jest nazywana... sztabką żelaza, kiedy w angielskiej wersji jest zwana sztabką stali.

Och ...! Popełniłem błąd między żelazem a stalą. Dziękujemy za poinformowanie nas. Naprawimy to w następnej wersji. Możesz poprawić swoje tłumaczenie poprzez Crowdin.

5 years ago

Hey, a kiedy jest szansa na poprawienie tego? Niby nic, a troszeczkę... upierdliwe jest.
Ewentualnie, jak to samemu zmienić?

5 years ago

Было поздно, но, вероятно, видоизменен. Пожалуйста, дайте мне знать, когда проблема подтвердится :)

5 years ago

Yep, it's fixed. Thank you. :)

This thread has been locked.